İade Koşulları

OpencarTR satışa sunduğu tüm ürünlerde 14 günlük para iade garantisi vermektedir.OpencarTR ürünlerinden ve hizmetlerinden memnun kalınmaz ise, OpencarTR ürünlerini satın almak için kullandıkları paranın %100'ünü iade alabilmelerini sağlar.Somut olmayan, dijital ürünlerin geliştiricisi ve satıcısı olarak, müşteriler iade almaya hak kazanmak için aşağıdaki ölçütleri karşılamalıdır:

OpencarTR üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerinden herhangi biri bozuk, arızalı, açıklandığı gibi çalışmıyorsa veya OpencarTR destek ekibi müşterinin sorunlarını çözemezse, müşteri tam ürün iadesi almaya hak kazanır.

İadeler aşağıdaki koşullar altında VERİLMEYECEKTİR:

Soru : Ürün müşterinin düşündüğü gibi değil yada düşündüğü bir özelliği yoktur.

Cevap : Çünkü tüm ürünlerimizde demo sayfaları vardır ve satın almadan önce test edebilme imkanınız mevcuttur.

Soru : Ürün çalışmıyor ve müşteri asla OpencarTR Destek Ekibi ile iletişim kurmadı

Cevap : Tüm ürünlerin çalışırlığı tarafımızca garantilidir ve bizlere Buradan yada Buradan ulaşabilmeniz mümkündür.Destek ekibimizin yoğunluğa göre sizlere geri dönüşü 24 saat sürebilmektedir.

Soru : Ürün, müşterinin e-ticaret sürümünü desteklemiyor

Cevap : Çünkü tüm ürünlerimizin açıklamalarında uygun sürümleri açıkça belirtilmektedir ve satın almadan önce test edebilme imkanınız mevcuttur.

Soru : Ürün müşterinin e-ticaret platformunu desteklemiyor

Cevap : Çünkü tüm ürünlerimizin açıklamalarında gerekli bilgiler açıkça yazılmıştır.

Müşteri ürünü 14 günden daha uzun süre önce satın alınmışsa.

OpencarTR ürünlerinden herhangi birini satın almadan önce, lütfen demo sayfasını incelerek ve ürünün tüm özelliklerini kontrol ettiğinizden emin olun. OpencarTR ürünlerinden herhangi biriyle ilgili herhangi bir sorunuz, sorun, sorun çıkarsa, lütfen bir destek bileti açarak OpencarTR Destek ekibine başvurun.